شناسه : 15216
چهارشنبه, 03/17/1396 - 09:33
نویسنده : markazi
ناحيه شازند استان مركزي

مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) -شهر شازند

مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان شازند در مصلی این شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،حجت الاسلام محمد حسين صابری اراکی از اساتید حوزه و دانشگاه استان مرکزی در این مراسم با اشاره به اهمیت و جایگاه حوزه های علمیه گفت: حوزه هاي علميه است كه تربيت كننده فرزندان ما و جامعه در مسير هدايت هستند.
وی در ادامه بر بالا بردن کیفیت حوزه های علمیه تاکید کرد.

این اساتید حوزه و دانشگاه اضافه کرد: علمای شیعه مرزبانان عقاید مردم هستند و اجازه حمله شیاطین به ضعفای شیعه را نمی دهند.
 
صابری اراکی بیان کرد: در بین این علمای شیعه، شخصیتی به نام روح الله خمینی (ره) درخشید که فکر مردم را روشن و آنان را هوشیار و بیدار کرد.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) شخصیتی بود که سلاح هسته ای نداشت بلکه به سلاح ایمان مجهز بود و می فرمود: "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند." امام راحل در واقع مرزبان عقاید مردم بود و باعث هوشیاری انان شد.
این اساتید حوزه و دانشگاه تصریح کرد: امروز کسانی که دم از امام(ره) می زنند باید واقعا در پوشش اهداف انقلاب باشند و کاری نکنیم که دشمن به ما لبخند بزند.

صابری اراکی افزود: امروزه بروز و ظهور فسادها برای مردم قابل قبول نیست و این موضوع حقوق های نجومی باعث رنجش خاطر اقشار مختلف مردم شده است؛ ما انقلاب نکردیم که فقیر ها فقیرتر شوند و باید کاری کنیم که مردم روز به روز نسبت به انقلاب عاشق تر شوند، پس باید انقلاب بمانیم و انقلابی زندگی کنیم.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید