شناسه : 30624
یکشنبه, 10/29/1398 - 01:55
نویسنده : markazi
جشنواره اسوه

برگزاری جشنواره اسوه برترین های مساجد

در تاریخ پنج شنبه 98/10/26 در شهرستان ساوه و در امامزاده سید اسحاق جشنواره برترین های مساجد استان مرکزی با حضور جناب آقای جلالی نماینده سازمان بسیج مساجدومحلات و با حضور برترین پایگاه های استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، در تاریخ پنج شنبه 98/10/26 در شهرستان ساوه و در امامزاده سید اسحاق جشنواره برترین های مساجد استان مرکزی با حضور جناب آقای جلالی نماینده سازمان بسیج مساجدومحلات و با حضور برترین پایگاه های استان برگزار شد. این جشنواره با قرائت کلام الله مجید شروع شد و در ادامه با خیر مقدم گویی فرمانده ناحیه ساوه ادامه یافت . در این جشنواره یک فرمانده پایگاه و یک امام جماعت در خصوص فعالیت های بسیج ومسجد خود توضیحاتی مطرح کرده و اهم اقدامات خود را گزارش دادند .در این جشنواره که همزمان با آن نمایشگاه عملکرد و دستاورد های 40 ساله پایگاه ها به نمایش در آمده بود آقای جلالی نماینده سازمان بسیج مساجد ضمن حضور در جشنواره از نمایشگاه دیدن کردند.

فرماندهان پایگاه ها در این نمایشگاه دستاورد ها و عملکرد پایگاه خود را در زمینه های اقتصاد مقاومتی وتوانمندی پایگاه در زمینه های مختلف و همچنین عمللکرد خود در سال 98 به نمایش گذاشتند.

این جشنواره با معرفی برترین پایگاه های استان و تقدیم لوح تقدیر و جوایز به پایان رسید.

 

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید