شناسه : 8808
چهارشنبه, 09/24/1395 - 09:15
نویسنده : markazi
تجلیل از صنعتگران پر تلاش شهرستان زرندیه

مراسم تجلیل از صنعتگران پر تلاش شهرستان زرندیه با حضور فرمانده سپاه شهرستان

صنایع بر اثر تحریم‌ها فرتوت شده و گسستگی در آنها ایجاد شده بود، اما در سایه اقدام و عمل در سال اقتصاد مقاومتی شاهد احیای بسیاری از واحدهای صنعتی حتی واحدهای مادر بودیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

در این جلسه با اشاره به اینکه زرندیه شمالی ترین شهرستان استان مرکزی و پس از ساوه بزرگترین شهرستان استان به لحاظ وسعت است،ساوه و زرندیه 30 درصد مساحت استان را به خود اختصاص داده اند و زرندیه دارای 3 هزار هکتار اراضی در شهرک های صنعتی مامونیه، پرندک، خرقان و زاویه است.

با استقرار 400 واحد تولیدی در زرندیه این شهرستان نگین توسعه استان است و زرندیه از صنایع جوانی برخوردار است و موقعیت آن در حوزه سرمایه گذاری بی بدیل است. این شهرستان دارای 10 هزار هکتار باغ پسته ارگانیک و محل استقرار بزرگترین واحد تولید تراکتور با ظرفیت 25 هزار دستگاه است.

 ضریب اشتغال در این شهرستان بالا است و در آینده در تامین نیروی کار به مشکل برخورد می‌کنیم.

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه محترم شهرستان زرندیه در این جلسه بیان کرد:سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال یک عبادت است و ما باید حامی و قدر شناس سرمایه گذاران باشیم زیرا که برای جوانان ایجاد اشتغال میکنند.

ایشان با اشاره  به اینکه شهرستان زرندیه از ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار است خواستار نگاه ویژه به این شهرستان شد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید