شناسه : 9072
یکشنبه, 09/28/1395 - 12:16
نویسنده : markazi
همایش

همایش شهرستانی ائمه جماعات ، فرماندهان پایگاه و حوزه ها

همایش شهرستانی فرماندهان حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج ،هیئت امناء،ائمه جمعه و جماعات شهرستان فراهان همزمان به مناسبت سالروز وقف به همکاری سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان فراهان ، اداره اوقاف و ماور خیریه با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان فراهان ، مسئولین نهادها و ادارات استانی در هتل مروارید ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،همایش شهرستانی فرماندهان حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج ،هیئت امناء،ائمه جمعه و جماعات شهرستان فراهان همزمان به مناسبت سالروز وقف به همکاری سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان فراهان ، اداره اوقاف و ماور خیریه با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان فراهان ، مسئولین نهادها و ادارات استانی در هتل مروارید شهرستان فراهان برگزار گردید .
طی این همایش امام جمعه موقت شهرسنجان حجت الإسلام حسینی اراکی ، امام جمعه شهر فرمهین به سخنرانی پرداختند . سپس فرماندهی ناحیه  مقاومت بسیج فراهان در حاشیه این همایش با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج و ائمه جماعات به نقش اصلی بسیج در راستای مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمنان در بستر های موجود از جمله سنگر مستحکم مساجد و محلات پرداختند .
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: انجام وقف باید به یک فرهنگ فراگیر تبدیل شود و مردم مشارکت بیشتری در این زمینه داشته باشند که این مهم نیازمند تلاش بسیج عمومی مردم و مسئولان است.
حسینی اراکی گفت: شهدای انقلاب‌اسلامی جان شیرین خود را وقف انسانیت و حفظ شرف مملکت کرده‌اند که امروزه ما آزادانه به زندگی خود ادامه می‌دهیم و واژه وقف مترادف نوع دوستی قرار گرفته است.
 
وی عنوان کرد: جامعه اسلامی فرهنگ وقف را هدفمند ساخت و باید گفت که وقف و موقوفات در حل معضلات جامعه بسیار تاثیرگذار هستند همچنین محرومیت‌زدایی در جامعه مهم‌ترین هدف عمل به وقف است.
هم چنین در ادامه همایش شهرستانی یک گروه تواشیح به اجرای برنامه پرداختند .
در پایان فرماندهان حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج ، ائمه جمعه و جماعات شهرستان ، هیئت امناء مساجد وخدام به اتفاق فرماندهی ناحیه به صرف ناهار پرداختند .

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید