شناسه : 9121
دوشنبه, 09/29/1395 - 08:15
نویسنده : markazi
مرحله حفظ انسجام گردان بیت المقدس فراهان

میدان تیر گردان بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج فراهان

اولین مرحله میدان تیر بسیجیان گردان بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج فراهان با حضور جمعی از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید زین الدین روز گذشته طی فراخوانی12ساعته در منطقه مجـد آباد برگزار گردید . این میدان تیر که در مسافت100متر با حضور جمعی از پیشکسوتان و بسیجیان برگزار گردید با محوریت آمادگی رزمی ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

اولین مرحله میدان تیر بسیجیان گردان بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج فراهان با حضور جمعی از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید زین الدین روز گذشته طی فراخوانی12ساعته در منطقه مجـد آباد برگزار گردید . این میدان تیر که در  مسافت100متر با حضور جمعی از پیشکسوتان و بسیجیان برگزار گردید با محوریت آمادگی رزمی و ارتقاء توان دفاعی بسیجیان در سطح شهر فرمهین حامل پیام ایستادگی و استقامت بسیجیان بود .
معاونت عملیات ناحیه مقاومت بسیج فراهان در حاشیه این برنامه اذعان کرد : یکی از اهداف این مأموریت حفظ انسجام و ایجاد و ارتقاء روحیه دفاعی و سلحشوری بسیجیان در سطح شهرستان می باشد که امروز در قالب یک ستون کشی نمادین در سطح شهر برگزار گردید . بسیجی پاسدار یوسف شهبازی گفت : از جمله تمهیداتی که می بایست انجام داد ، برگزاری فراخوانی های12ساعته در این قالب و آموزش های نظامی در زمینه های مختلف جهت مقابله و رویایی بسیجیان در موعد های زمانی بحرانی است .
وی اذعان نمود : این برنامه حامل پیامی از اقتدار و حضور بسیجیان در عرصه های متفاوت در برخواهد داشت .

در ادامه بسیجیان پس از آموزش نحوه صحیح تیراندازی و باز و بست سلاح در منطقه میدان تیر حضور یافـتند و با تشکیل خطوط میدان تیر به اجرای آتش پرداختند .

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید